ЧОУ "Д-р Петър Берон"

Съчетаване на общообразователната подготовка с интензивно чуждоезиково обучение по английски език.

ЧОУ "Д-р Петър Берон"

Стимулиране пълноценното им физическо развитие с активен спорт - плуване, тенис на корт, таекуондо, ски училище, футбол!

ЧОУ "Д-р Петър Берон"

Създаване условия за развитие на заложбите на децата в Ателиета по интереси /театър, танци, изобразително изкуство, журналистика, музика, енциклопедични знания, компютърна грамотност/

Други новини

Годишна церемония "Ученик на годината"

Годишна церемония

Изнизаха се дните и на тази учебна година. Учихме, откривахме, покорявахме нови върхове, споделяхме радости и тревоги, успехи и трудности. И сега, когато всеки от нас е пораснал с още една година, станал е по- умен, по- знаещ и можещ, е време да отличим най- успелите сред нас:

Категория „Цялостен принос за издигане на престижа на училището“
1.Виктория Кирова 7а клас
2.Дара Панева 7б клас
Наградени Випуск 2019
1.Евгени Георгиев 7б клас – Математик на випуска
2.Ема Петева 7а клас – Златно перо
3.Александра Петрова 7б клас – Златно перо
4. Калоян Попов 7а клас – Lord of the Words
5.Паола Иванова 7б клас – Lord of the Words
6.Мирела Драганова 7а клас – Старание и любознание
7.Александра Димитрова 7б клас – Старание и любознание
8.Йоана Димова 7а клас – Славей на випуска
9.Атанас Станев 7а клас – Спортист на випуска
10.Росен Петров 7б клас – Сила на духа
11.Никола Данаилов 7а клас – Личностно развитие
12.Алия Павлова 7б клас – Личностно развитие
Категория „ Математик на годината”
1. Ивайла Иванова 2б клас
2. Даниел Велединов 2в клас
3. Виктория Димова 2д клас
4. Теодор Ангелов 3а клас
5. Росен Александров 4а клас
6. Константин Иванов 5в клас
7. Мартин Велинов 6a клас
Категория “Млад програмист”
1.Симеон Николов 3в клас
2.Боян Георгиев 3а клас
3.Йоан Янков 2а клас
4.Диляна Вълчева 2а клас
5.Йоана Захариева 2в клас
6.Боряна Арнауткина 2г клас
7.Мила Йорданова 2б
8.Ема Драгомирова 2б
Категория „Златно перо”
1.Мина Дахтерова 2а клас
2.Дария Славова 2д клас
3.Мия Режева 2в клас
4.Виктория Фиданска 3г клас
5.Гергана Ницова 4а клас
6.Ивелина Пометкова 4б клас
7.Карина Терзиева 4б клас
8.Любомир Арбов 4б клас
9. Яна Ангелова 5а клас
10. Мария Ал Хусаини 5в клас
Категория „Lord of the Words“
1.Марин Маринов 2а клас
2.Димитър Баджеков 2б клас
3.Борислав Тодоров 2в клас
4.Изабел Попова 2г клас
5.Майкъл Милев 2д клас
6.Йоана Осиковска 3а клас
7.Ива Граматикова 3б клас
8.Стефани Николова 3в клас
9.София Стоянова 3г клас
10.Елизабет Балчева 4а клас
11.Николай Русатев 4б клас
12.Мартин Арнаудов 4в клас
13.Никол Тодорова 4г клас
14. Ивайло Спасов 5а клас
15. Алина Стоянова 5.в клас
16. Алекса Станимирова 6а клас
17. Диляна Дойкова 6б клас
Категория „Старание и любознание”
1.Рая Божилова 2б клас
2.Йоана Захариева 2в клас
3.Кристиан Васев 2г клас
4.Виктория Ламбова 3б клас
5.Николай Киров 3г клас
6.Стелин Кушев 4а клас
7.Юлия Калчева 4б клас
8.Виктория Мирчева 4в клас
9. Ива Божкова 5а клас
10. Катерина Златанова 5б клас
11. Иван Шагун 5в клас
11. Ния Минков 6а клас
12. Христо Хасърджиев 6б клас
Категория „Цялостно личностно развитие“
Виктор Порожанов 4в клас
Категория „Палитра на годината”
1.Андрея Караниколова 2а клас
2.Александра Сокачева 3б клас
3.Ана Граматикова 3г клас
4.Цветина Цветкова 4в клас
5.Селин Каменова 4г клас
6.Лили Златкова 6б клас
Категория “Славей на годината”
1.Александра Гаджева 2г клас
2.Ема Дърева 3в клас
3.Габриела Николова 4г клас
4.Габриела Кънчева 6а клас
Категория “Златна пантофка”
1.Лора Миленова 2г клас
2.Боряна Петрова 3а клас
3.Надежда Йорданова 3а клас
4.Силвия Харитова 3в клас
5.Теа Пейкова 3в клас
6.Никол Чакърова 4а клас
7.Рада Иванова 4а клас
8.Вяра Чаталбашева 4в клас
9.Лора Гюрова 5б клас
Категория „Спортист на годината“
1.Кирил Котев 2г клас
2.Владимира Хазърджиева 3г клас
3.Елена-Ана Панова 4б клас
4.Борис Величков 4г клас
5.Кристина Георгиева 5в клас
Категория „Ученик на годината”
1.Александра Николова 2б клас
2.Боряна Арнауткина 2г клас
3.Елица Арнауткина 3б клас
4.Анджелина Денчева 3г клас
5.Кристиян Нонов 4в клас
6.Теодор Савчев 4г клас
7.Гордън Горанов 5а клас
8.Калина Вълчева 5б клас
9.Бойко Славейков 5в клас

  

Частно училище и частна детска градина в София | Д-р Петър Берон