ЧОУ "Д-р Петър Берон"

Съчетаване на общообразователната подготовка с интензивно чуждоезиково обучение по английски език.

ЧОУ "Д-р Петър Берон"

Стимулиране пълноценното им физическо развитие с активен спорт - плуване, тенис на корт, таекуондо, ски училище, футбол!

ЧОУ "Д-р Петър Берон"

Създаване условия за развитие на заложбите на децата в Ателиета по интереси /театър, танци, изобразително изкуство, журналистика, музика, енциклопедични знания, компютърна грамотност/

Други новини

Награди "Ученик на годината"

Награди

На 18.05 в нашето училище се проведе ежегодната церемония по раздаването на наградите "Ученик на годината".
Категория "Математик на годината":
1-4 кл.:. 
 1. Калоян Стефанов – 3в клас
2. Петър Георгиев - 2а клас
3. Росен Александров - 2а клас
4. Никола Янчев- 3б клас
5-6 кл.
1.Евгени Георгиев - 5б клас
2.Денис Йончев .- 5б клас
3.Михаил Адам- 6а клас
4.Александър Дойчев – 6а клас
Категория "Златно перо":
1-4 кл.:
1.Стелин Кушев - 2а клас
2.Ивелина Пометкова - 2б клас
3.Никол Тодорова - 2г клас
5-6 кл.:
1.Дара Панева - 5б клас
2.Анна Хачикян – 6а клас
3.Ясна Костова – 6б клас 
Категория „ Lord of the words” 
1-4 кл. 
1. Росен Бургуджиев – 2а клас
2.Мартин Арнаудов – 2в клас
3.Теодор Савчев - 2г клас
4. Мартин Танев – 3б клас
5-6 кл.
1. Паола Иванова – 5б клас
2. Ясмин Тарлъ- 6а клас
3. Симона Иванова- 6б клас 
Категория „Художник на годината ” 
1-4 кл.
1.Лора Дахтерова – 2в клас
2. Виктория Мирчева - 2в клас
3. Дарина Петрова – 3б клас
4. Радея Танева- 3б клас
5-6 кл.
Гленда Минков - 6а клас 
Категория „Спортист на годината ” 
1.Александър Джамов - 3а клас
2. Смеон Занов- 2б кл.
3. Георги Занов 2 б кл. 
 5-6 кл.
1.Мирослав Александров - 5б кл. 
2.Василий Йовчев – 6а кл.
Категория „Златната пантофка”
1.Ема Петкова- 3в кл..
2.Севай Атакан- 4а кл.
3.Радея Танева - 3б кл.
Категория „ Славей на годината” 
1.Елена Маврова- 4б к.л.
2.Йоанна Димова-5а кл.
Категория: „Старание и любознание”
1.Цвета Георгиева – 5а клас
2.Никола Данаилов – 5а клас
Категория „Постоянство и издигане престижа на училището” 
Артър Николофф
Категория „Старание и любознание” – Александра Любомирова Николова- 7 кл.
Категория „ Личностно израстване и прогрес” 
1.Анна Ларичева - 7кл.
2.Краси Стоянов 3 бкл.
Категория „Lord of the Words” Александра Николова 7 кл.
Категория ”Трудолюбие и постоянство”
Надежда Арбова 7 кл.
Категория „Ученик на годината”
1-4 кл.:
1 Гергана Ницова - 2а клас
2. Кристиян Нонов -2в клас
3. Рая Родопманова – 2г клас
4. Алекса Станиморов а- 4а клас
5. Христо Хасърджиев -4б клас
5-6 кл.
1.Виктория Кирова -5а клас
2.Калина Кирова -6а клас 
 Поздравления за всички наградени с пожелания за успех на всички ученици и едно хубаво и зареждащо лято.

Частно училище и частна детска градина в София | Д-р Петър Берон