ЧОУ "Д-р Петър Берон"

Съчетаване на общообразователната подготовка с интензивно чуждоезиково обучение по английски език.

ЧОУ "Д-р Петър Берон"

Стимулиране пълноценното им физическо развитие с активен спорт - плуване, тенис на корт, таекуондо, ски училище, футбол!

ЧОУ "Д-р Петър Берон"

Създаване условия за развитие на заложбите на децата в Ателиета по интереси /театър, танци, изобразително изкуство, журналистика, музика, енциклопедични знания, компютърна грамотност/

Награди по Математика

НАШИТЕ ПОСТИЖЕНИЯ ПО МАТЕМАТИКА 2016/17


Математическо състезание "Математика без граници" зима 

Математика без граници - Зима 2016- 2017


Математическо състезание "Математика без граници" есен 

Математика без граници - Есен 2016- 2017


Медалисти от „Софийски математически турнир” 2016-17 

1 клас:
Богдан Христов Урумов,Борис Радославов Порожанов,Елица Стоилова Арнаудкина

2 клас:
Рая Албенова Родопманова, Росен Александров Александров


2015/16 г.

Математика без граници - Зима 2015-2016

Класиране:


Математика без граници - Зима 2015-2016

Име Клас Точки точки - зад.своб.отг. Медал
Gergana Stoyanova Nitsova 1 9 2 сребро
Martin Stefanov Neichev 1 9 2 сребро
Martin Svetoslavov Ganchev 1 9 2 сребро
Peter Petrov Georgiev 1 9 2 сребро
Rosen Mihailov Burgudzhiev 1 9 2 сребро
Mariyan Rusev Stolarov 1 9 1 бронз
Gordon Vassilev Goranov 2 18 9 злато
Boris Borislavov Nikov 2 18 8 сребро
Kaloyan Todorov Stefanov 2 17 7 сребро
Nikola Boyanov Yanchev 2 16 7 сребро
Dimiti Alexander Kunchev 2 15 9 бронз
Konstantin Ivanov Ivanov 2 15 7 бронз
Georgi Kirilov Stoyanov 2 15 5 бронз
Victoria Deyanova Kirova 4 18 8 сребро
Alexandra Antonova Petrova 4 17 8 сребро
Evgeni Tzvetanov Georgiev 4 17 8 сребро
Paola Nikolaeva Ivanova 4 16 6 бронз
Vivian Igor Stoyanova 5 17 8 сребро
Kalina Deyanova Kirova 5 16 8 бронз
Denis Daniel Velitchkov 7 16 8 сребро

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Математика без граници Есен 2015

Сребърни медалисти Бронзови медалисти
Гордън Василев Горанов Алекса Любомирова Станимирова
Ема Александрова Тороманова Ангел Димитров Тонов
Калина Василева Вълчева Бойко Светлозаров Славейков
Калоян Тодорoв Стефанов Борис Бориславов Ников
Краси Красимиров Стоянов Борис Георгиев Пулев 7
Мирослав Мирославов Мирчев Евгени Цветанов Георгиев
Никола Боянов Янчев Ема Кристина Петкова
Никола Пламенов Петков Ивайло Ивайлов Спасов
Паола Николаева Иванова Калина Деянова Кирова
    Мартин Николов Павлов

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Медалисти на XXIV математически турнир "Черноризец Храбър"

Калоян Тодорoв Стефанов 2в

Никола Янчев 2б


КОЛЕДНО МАТЕМАТИЧЕСКО СЪСТЕЗАНИЕ

1 Име, презиме, фамилия Клас Точки Награда
2 Кристиан Руменов Нонов 1 в 65 злато
3 Никола Боянов Янчев 2 б 60 злато
4 Рая Албенова Родопманова 1 г 64 сребро
5 Лора Иванова Дахтерова 1 в 63 бронз
6 Росен Александров Александров 1 а 62 отл.
7 Антон Иванов Андонов 1 в 62 отл.
8 Виктория Орлинова Мирчева 1 в 62 отл.
9 Мариян Русев Столаров 1 в 62 отл.
10 Петър Петров Георгиев 1 а 61 отл.
11 Георги Владимиров Занов 1 б 60 отл.
12 Мартин Светославов Ганчев 1 а 59 отл.
13 Стелин Мартинов Кушев 1 а 58 отл.
14 Любомир Илиев Арбов 1 в 58 отл.
15 Мартин Стефанов Нейчев 1 в 58 отл.
16 Георги Кирилов Стоянов 2 б 53 отл.
17 Алекса Любомирова Станимирова 3 а 50 отл.

2014/15 г.

Резултатите от състезниаето "Математика без граници"- зима, проведено на 24.1.2015

Антраник Степан Казазян –златен медал, I клас
Никола Боянов Янчев – златен медал, I клас
Георги Кирилов Стоянов – сребърен медал, I клас
Гордън Василев Горанов – сребърен медал, I клас
Калина Вълчева – сребърен медал, I клас
Никола Янчев участва и на Московската математическа олимпиада, където завоюва I диплом.

За областния кръг на олимпиадата по математика се класираха Александър Дойчев и Иван Столаров, 4 кл., Александра Калоянова, 5 кл., Денис Величков, 6 кл.

На Коледно математическо състезание грамоти спечелиха Георги Стоянов – 3 място, Калина Вълчева, Калоян Стефанов, Гордън Василев, Ивайло Спасов от 1 кл., Рая Родопманова, ПУК, Алекса Станимирова, Киара Михайлова, Диляна Дойкова, 2 кл., Мартин Зулета, 3 кл., Тодор Кантутис, 7 кл. за отлични разултати.

На ежегодния Софийски математически турнир‘2014, организиран от Съюза на математиците в България, нашите ученици завоюваха следните медали:
1 клас:
1. Антраник Степан Казазян, 1а кл., златен
2. Борис Бориславов Ников, 1а кл., златен
3. Калоян Тодорoв Стефанов,1 в клас, бронзов
4. Росен Александров Александров, 0а кл., бронзов
2 клас;
1. Диляна Пламенова Дойкова, 2б кл., сребърен
2. Алекса Любомирова Станимирова, 2а кл., бронзов.
ЧОУ “D-р П.Берон” получи купа за постигнати високи резултати.
Ученикът Росен Александров от предучилищен клас се яви наравно с първокласниците и пребори доста от тях и спечели награда.


Републиканска олимпиада по математика

През 2012 година отлично се представи и бе класиранза областен кръг на Републиканската олимпиада по математика: Тодор Кантутис- VA клас.

През 2013година(15.XII.2013г) за областния кръг се класираха:

Денис Величков - VA клас; Симона Клая - VA клас.

Софийски математически турнир

Софийски математически турнир е състезание, в което ежегодно участват почти половината от учениците в ЧОУ“Д-р Петър Берон“.

През октомври 2012година Тодор Кантутис от VA клас получи грамота от Съюза на математиците в България-секция Изток за отличното си представяне в XIV СМТ.

Коледно математическо състезание

През 2012 година (8.XII.2012г) на XX Коледно математическо състезание се явиха 80 ученици.

Евгени Георгиев - IАклас се класира на трето място и получи грамота от Съюза на математиците в България-секция „Изток”. Грамота за отлично представяне получиха Георги Иванов-IVA клас и Тодор Кантутис- VA клас.

За много добро представяне с грамота бe отличен Денис Величков - IVБклас.

През 2013 година (15.XII.2013г) се проведеXXI Коледно математическо състезание, в което участваха 72 ученици от ЧОУ „Д-р Петър Берон“.

На първо място се класираха:

Виктория Грозданова - IБклас;

Диляна Дойкова – IБклас;

Елена Маврова – IБклас;

Злата Врядник – IБклас;

Рая Чилов – IБклас;

Симона Чоролеева - IБклас.

На второ място в състезанието се класира Денис Величков - VA клас.

На трето място се класира Теодор Маринов от IБклас.

За своите постижения учениците получиха грамоти от Съюза на математиците в България-секция „Изток”.

Великденско математическо състезание

През 2013година(20.IV.2013г) участие взеха 70 ученици.

Наградени с грамоти:

Алекса Петрунова –IА клас – първо място;

Адриан Йосифов - IА клас – много добро представяне.

Състезание „Таралеж“

Организатор на състезанието еАсоциация за европейско образование и култура, която за втора поредна година предостави на учениците от цялата страна да премерят своите знания по учебните предмети, разделени на модули.

Боян Петров - IА класбе награден със златен медал „Таралеж“за учебната 2013-2014година за цялостно представяне.

Отлични резултати и максимален брой точки в модул Математика постигнаха:

Диляна Дойкова - IБклас;

Теодор Маронов - IБклас;

Денис Величков - VA клас

Даниел Зафиров – VIAклас;

Даниел Рушев - VIAклас;

Тодор Кантутис - VIAклас;

Тодор Яръмов- VIAклас.

 

РЕЗУЛТАТИ ОТ 14-ти СОФИЙСКИ МАТЕМАТИЧЕСКИ ТУРНИР

Награда и грамота от РИО на МОМН получиха:

Любомир Сяров от 3 клас и Тодор Кантутис от 5а клас.

Отлично се представиха :

Дара Панева – 1б клас Стефан Райчев – 2 клас

Виктор Наков – 1 а клас Мартин Костадинов – 2 клас

Адриан Йосифов - 1 а клас Виктор Неделчев – 2 клас

Александра Петрова – 1 б клас Елица Йотова – 3 клас

Божидара Халхулова – 1 б клас Георги Ивенов – 4а клас

Мирослав Мирчев – 1 б клас Денис Величков – 4б клас

Мартин Зулета – 1 а клас Симона Клая – 4 а клас

Александър Стоянов – 5а клас

Кристиян Неделчев – 5б клас

Алек Станев – 5а клас

Димитър Савов – 6а клас

Албена Хайтова – 7б клас

 

 

Дата

Състезание

Наградени

Ноември 2012г од.

Софийски математически турнир

Награда и грамота от РИО на МОМН получиха Любомир Сяров от 3 клас и Тодор Кантутис от 5а клас.

Отлично се представиха :

Адриан Йосифов - 1 а клас

Виктор Наков – 1 а клас

Мартин Зулета – 1 а клас

Александра Петрова – 1 б клас

Божидара Халхулова – 1 б клас

Дара Панева – 1б клас

Мирослав Мирчев – 1 б клас

Стефан Райчев – 2 клас

Мартин Костадинов – 2 клас

Виктор Неделчев – 2 клас

Елица Йотова – 3 клас

Георги Ивенов – 4а клас

Симона Клая – 4 а клас

Денис Величков – 4б клас

Алек Станев – 5а клас

Александър Стоянов – 5а клас

Кристиян Неделчев – 5б клас

Димитър Савов – 6а клас

Албена Хайтова – 7б клас

 

Април,

2012 год.

Великденско математическо състезание

  1. Тодор Владиславов Кантутис, 4А клас,

I място, грамота от Съюза на математиците в България – секция Изток и парична награда

  1. Симона Венеллинова Клая, 3Аклас,

II място, грамота от Съюза на математиците в България – секция Изток

  1. Елена Стефанова Райчева, 5А клас,

III място, грамота от Съюза на математиците в България – секция Изток

  1. Георги Илиянов Иванов, 3А клас, отлично представяне, грамота от Съюза на математиците в България – секция Изток

Март,

2012 год.

Европейско кенгуру,

областен кръг

  1. Елица Игор Йотова, 2 клас, отлично представяне, грамота от Съюза на математиците в България – Софийска градска секция
  2. Любомир Руменов Сяров, 2 клас, отлично представяне, грамота от Съюза на математиците в България – Софийска градска секция
  3. Денис Даниел Величков, 3Бклас, отлично представяне, грамота от Съюза на математиците в България – Софийска градска секция
  4. Джералдин Тодорова Тодорова, 3Бклас, отлично представяне, грамота от Съюза на математиците в България – Софийска градска секция
  5. Симона Венелинова Клая, 3А клас, отлично представяне, грамота от Съюза на математиците в България – Софийска градска секция
   
  1. Албена Яворова Хайтова, 6Б клас, отлично представяне, грамота от Съюза на математиците в България – Софийска градска секция

 

Декември,

2011 год.

Национална олимпиада по математика

  1. Христо Костадинов Шотев, 7Аклас,

класиран за областен кръг на Национална олимпиада по математика

Декември,

2011 год.

Коледно математическо състезание

  1. Павела Ивайлова Белова, 1 клас,

I място, грамота от Съюза на математиците в България – секция Изток и парична награда

  1. Мартин Костадинов Костадинов,1кл. II място, грамота от Съюза математ.

в България – секция Изток

  1. Тодор Владиславов Кантутис, 4 клас,

III място, грамота от Съюза на матем. в България – секция Изток

  1. Виктор Николаев Неделчев, 1 клас,

отлично представяне, грамота от Съюза на математиците в България – секция Изток

  1. Георги Илиянов Иванов, 3А клас,

отлично представяне, грамота от Съюза на математиците в България – секция Изток

  1. Иван Димитров Столаров, 1 клас,

отлично представяне, грамота от Съюза на математиците в България – секция Изток

  1. Стефан Стефанов Райчев, 1 клас,

отлично представяне, грамота от Съюза на математиците в България – секция Изток

  1. Александър Иванов Невенчин, 5Аклас,

много добро представяне, грамота от Съюза на математиците в България – секция Изток

  1. Денис Даниел Величков, 3Бклас,

много добро представяне, грамота от Съюза на математиците в България – секция Изток

  1. Джералдин Тодорова Тодорова, 3Бкл,

много добро представяне, грамота от Съюза на математиците в България – секция Изток

  1. Иво Ивайлов Йолов, 4Аклас,

много добро представяне, грамота от Съюза на математиците в България – секция Изток

Ноември,

2011година

Софийски математически

турнир

  1. Любомир Руменов Сяров, 2 клас,

III място, грамота от РИО на МОМН

  1. Артър Оливър Николофф, 2клас,

отлично представяне, грамота от РИО на МОМН

  1. Елица Игор Йотова, 2 клас,

отлично представяне, грамота от РИО на МОМН

  1. Симона Венелинова Клая, 3А клас,

отлично представяне, грамота от РИО на МОМН

  1. Денис Даниел Величков, 3Б клас,

отлично представяне, грамота от РИО на МОМН

 

  1. Тодор Владиславов Кантутис, 4А клас,

отлично представяне, грамота от РИО на МОМН

 

Април,

2011 год.

Великденско математическо състезание

  1. Тодор Митков Яръмов, 4Аклас,

отлично представяне, грамота от Съюза на математиците в България – секция Изток

Март,

2011 год.

Международно математическо състезание „Европейско кенгуру”

  1. Александър Иванов Невенчин, 4Аклас, класиран за национален кръг
  2. Тодор Владиславов Кантутис, 3Аклас,

класиран за национален кръг

  1. Вероника Иванова Иванова, 2Аклас,

отлично представяне, грамота от РИО на МОМН

  1. Симона Венелинова Клая, 2Аклас,

отлично представяне, грамота от РИО на МОМН

 

Март,

2011 год.

Национално състезание - тест

  1. Мартин Ганчев Ганев, 7 клас,

класиран за областен кръг

Март,

2011 год.

Национална олимпиада по математика

  1. Александър Иванов Невенчин, 4Аклас,

класиран за областен кръг на Национална олимпиада по математика

 

Декември,

2010 год.

Коледно математическо състезание

  1. Лилия Иванова Йовнова, 6Аклас,

III място, грамота от Съюза на матем. в България – секция Изток и парична награда

  1. Тодор Владиславов Кантутис, 3А клас,

отлично представяне, грамота от Съюза на математиците в България – секция Изток

  1. Виктор Викторов Захов,1 клас,

отлично представяне, грамота от Съюза на математиците в България – секция Изток

  1. Димитър Стефанов, 1 клас,

много добро представяне, грамота от Съюза на математиците в България – секция Изток

 

Частно училище и частна детска градина в София | Д-р Петър Берон